Tarasy

Tarasy – Piaseczno

tarasy piasecznoSzukasz firmy, która stworzy dla Ciebie od podstaw lub wypielęgnuje taras? Piaseczno i okolice są regionem naszej działalności! Kraina Ogrodów zaprasza wszystkich, którym zależy na podtrzymaniu estetyki wokół nieruchomości oraz na stworzeniu wygodnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Taras to wyjątkowe miejsce, które łączy ze sobą dom z ogrodem i stanowi harmonijne przejście między nimi. W nowoczesnych nieruchomościach, gdzie występują ogromne przeszklenia na ścianach, taras jest doskonale widoczny z salonu. To wszystko sprawia, że warto zadbać o jego wygląd, estetykę, czystość oraz wyposażenie. W tym zakresie możesz liczyć na naszą firmę!

Aranżacja tarasów i balkonów

Bez względu na to, jak dużą powierzchnią rekreacyjną dysponujesz, możesz zlecić nam jej zaprojektowanie. Podejmujemy się prac na tarasach w Konstancinie, Otwocku i Górze Kalwarii, choć do naszych klientów jesteśmy w stanie dojechać nawet na odległość 100 km. Siedziba Krainy Ogrodów mieści się natomiast w Piasecznie. W okolicy jest wiele tarasów, które odzyskały swój blask i nabrały charakteru dzięki naszym działaniom.

Zajmujemy się tarasami kompleksowo, co oznacza:

  • tworzenie projektów i wizualizacji,
  • wyposażanie tarasów w meble, donice,
  • sadzenie kwiatów, krzewów i innych roślin,
  • pielęgnowanie zieleni,
  • sprzątanie tarasów.

Każda z naszych prac jest starannie przemyślana już od samego początku. Stworzenie koncepcji zaczyna się od rozpoznania terenu i ustalenia, jakie są możliwości w danym obiekcie oraz indywidualne potrzeby inwestora. Nie bez znaczenia jest też tryb życia, jaki prowadzi rodzina i wreszcie budżet przeznaczony na urządzenie oraz utrzymanie tarasu.

Porządkowanie tarasów

tarasy drewniane otwock, konstancin, góra kalwariaZdarza się, że taras jest mało używany i zaniedbany. A może stanowił składzik na odpady w czasie remontu czy wykańczania domu. Jest wiele sytuacji, w których zapominamy o dobrodziejstwie, jakim jest taras wypoczynkowy zlokalizowany tuż przy domu. Tymczasem warto raz na jakiś czas, a szczególnie wiosną odświeżyć go i kompleksowo uprzątnąć. Oczywiście rozumiemy, że w natłoku codziennych spraw i obowiązków może Ci na to zabraknąć czasu. Dlatego proponujemy swoje usługi w tym zakresie!

Sprzątamy tarasy:

  • myjemy elementy konstrukcyjne, okna,
  • pielęgnujemy meble,
  • czyścimy posadzki,
  • usuwamy stare donice, kwiaty, suche liście, gałęzie,
  • usuwamy chwasty.

Chcesz cieszyć się swoim tarasem na nowo? Wykreować przyjemne miejsce do wypoczynku dla siebie i swoich bliskich? Odpocząć na świeżym powietrzu bez czasochłonnych prac? Skontaktuj się z nami – zapraszamy!

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą mycia kostki i sprzątania ogrodów.

Copyright 2021
Realizacja – strony-piaseczno.pl