Systemy nawadniania Rain Bird

systemy nawadniania rain birdNa etapie planowania ogrodu warto uwzględnić nie tylko dobór roślinności oraz jej rozmieszczenie, ale też zadbać o projekt systemu nawadniania. Rain Bird to jedno z rozwiązań najchętniej wybieranych obecnie przez inwestorów z Konstancina, Góry Kalwarii i Otwocka.

Jeżeli chcesz, żeby Twój trawnik miał soczyście zieloną barwę, żywopłot rósł gęsty, drzewka i krzewy owocowe rodziły soczyste owoce to koniecznie sięgnij po sprawdzone systemy. Od lat rekomendujemy je naszym klientom, a także wdrażamy na terenie ogrodów prywatnych, firmowych czy publicznych. Efekt? Zdecydowania oszczędność czasu przy utrzymaniu trawnika, a także pewność, że nawodnienie ogrodu jest na doskonałym poziomie, niezależnie od Twojego zaangażowania czy warunków atmosferycznych.

Innowacyjne systemy nawadniające

Systemy nawadniania Rain Bird są znane i cenione na świecie. Polecają je fachowcy zajmujący się utrzymaniem ogrodów – również nasza firma ma z nimi dobre doświadczenia. Często projektujemy i wykonujemy dla klientów instalacje z wykorzystaniem podzespołów tej marki, dlatego znamy je doskonale i wiemy, jak powinny zostać skonfigurowane. Tylko prawidłowe dopasowanie do siebie poszczególnych modułów czy ich lokalizacja w wyznaczonych miejscach zapewnią nawodnienie każdej części ogrodu.

W skład instalacji wchodzą:

  • estetyczne dysze rotacyjne nowej generacji,
  • ekonomiczne czujniki przepływów,
  • kontrolery do sterowania pracą całej instalacji,
  • sterowniki z modułami do sterowania zdalnego.

systemy nawadniania piaseczno i okoliceDzięki tak zaawansowanym rozwiązaniom masz szansę niemal całkowicie zautomatyzować procesy utrzymania nawodnienia w swoim ogrodzie. Możesz też w optymalny sposób zatroszczyć się o potrzeby konkretnych gatunków roślin, biorąc pod uwagę ich preferencje środowiskowe. Niezwykle precyzyjna regulacja pracy systemu nawadniania Rain Bird, a także intuicyjna obsługa pozwalają wszystkim, w tym ogrodnikom amatorom, z łatwością i dokładnością kontrolować przebieg procesów pielęgnacyjnych.

Współpraca z nami

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie projekt oraz montaż systemów nawadniania Rain Bird? W Piasecznie i w obrębie nawet 100 km od miasta działają nasi fachowcy. Podjąłeś już dwie dobre decyzje – o zrobieniu automatycznego nawodnienia oraz wybraniu produktów amerykańskiej marki. Czas na kolejną, czyli zatrudnienie doświadczonej, profesjonalnej ekipy Krainy Ogrodów.
Zapraszamy do współpracy! Prace realizujemy zarówno na zlecenie inwestorów prywatnych, jak i firm z regionu. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie – skontaktuj się, aby zamówić ofertę wraz z wyceną. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą tarasów drewnianych oraz usług brukarskich.

Copyright 2021
Realizacja – strony-piaseczno.pl