Sprzątanie ogrodów

Sprzątanie ogrodów – Piaseczno i okolice

sprzątanie ogrodów piaseczno i okoliceTwój piękny ogród to miejsce wypoczynku i spotkań z najbliższymi, lecz także przestrzeń, na której prowadzone są wytężone prace. Część z nich, np. sprzątanie ogrodów możesz zlecić naszej ekipie z Piaseczna. Ze względu na lokalizację firmy, nasze działania prowadzimy także w pobliskich miejscowościach – Górze Kalwarii, Konstancinie, Otwocku. Na tym terenie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, dbając o czystość na ich przydomowych trawnikach, jak również firmy, instytucje administracyjne czy placówki edukacyjne.

Wszyscy, którzy rozumieją znaczenie estetycznego ogrodu będącego wizerunkiem nieruchomości prywatnych i użytkowych, mogą zamówić nasze usługi. Działamy w zasięgu nawet 100 km od Piaseczna, w którym mieści się siedziba przedsiębiorstwa.

Dlaczego zlecić nam sprzątanie ogrodów?

Wiesz zapewne, ile czasu i pracy kosztuje założenie, a potem utrzymanie ogrodu. Jeżeli chcesz, aby Twój ogród był nie tylko miejscem wytężonych działań, ale też strefą wypoczynku, skorzystaj z naszej oferty. W ramach usługi sprzątania ogrodów zajmujemy się:

  • zbieraniem i segregowaniem śmieci,
  • usuwaniem kamieni, korzeni roślin,
  • koszeniem i wywożeniem trawy,
  • przycinaniem i wywożeniem gałęzi,
  • usuwaniem zabrudzeń z kostki brukowej – mchu, chwastów, porostów, plam z oleju silnikowego, gumy,
  • sprzątaniem tarasów, altan, basenów, chodników.

sprzątanie ogrodu otwock, konstancin, góra kalwariaZakres czynności wchodzących w skład usługi sprzątania ogrodów zawsze ustalamy indywidualnie. Dlatego możesz sam wskazać, jakie prace dla Ciebie wykonamy. Dzięki temu otrzymasz spersonalizowaną wycenę i zapłacisz dokładnie za to, co zamówiłeś.

Całoroczne sprzątanie ogrodów

Wiemy, że Twój ogród może wymagać czynności porządkowych przez cały rok, dlatego oferujemy swoje usługi bez względu na aurę i okoliczności. Jedynie dostosowujemy zakres czynności do panujących warunków atmosferycznych. Jesienią skupiamy się na grabieniu liści, natomiast zimą na odśnieżaniu i usuwaniu niebezpiecznych lodowych nawisów. Dodatkowo, możemy zająć się odśnieżaniem, aby zadbać nie tylko o wygląd nieruchomości i przynależącego do niej ogrodu, ale też o bezpieczeństwo Twoje i innych. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w zakresie sprzątania ogrodów. Wykonujemy prace na terenie posesji prywatnych oraz zarządzanym przez wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe czy firmy, szkoły, przedszkola. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje najlepszą jakość usług i wysoki poziom zadowolenia. Przekonaj się sam!

Copyright 2021
Realizacja – strony-piaseczno.pl