Mycie kostki

Mycie kostki – Piaseczno i okolice

mycie kostki brukowej piaseczno i okoliceKostka brukowa to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych stosowanych w przypadku podjazdów, tarasów oraz ścieżek ogrodowych. Osoby, które decydują się na jej ułożenie mogą cieszyć się estetycznym, czystym terenem wokół domu. Jednak sam wybór kostki oraz zaprojektowanie wzoru w formie dwukolorowej mozaiki to jeszcze za mało. Po upływie czasu konieczne okazuje się czyszczenie kostki, która łatwo ulega zabrudzeniom.

Pod wpływem zanieczyszczeń z powietrza, ale też oleju silnikowego czy mchu pojawiają się na niej plamy i przebarwienia. Oznacza to konieczność wezwania specjalistów do mycia kostki. W Piasecznie, Górze Kalwarii, Konstancinie czy Otwocku działamy my – ekipa Krainy Ogrodów specjalizująca się w zakładaniu oraz pielęgnowaniu trawników i utrzymywaniu terenów przy domach oraz firmach.

Profesjonalne czyszczenie kostki

Być może kiedyś nawet próbowałeś samodzielnie czyścić kostkę w swoim ogrodzie. Jednak efekt zapewne był taki, jak przypuszczamy – wiele godzin pracy, duży wysiłek, pieniądze wydane na kolejne mało skuteczne specyfiki. Dlaczego samodzielne mycie kostki to za mało? Bo często zabrudzenia są stare lub na tyle uporczywe, że do ich wywabienia potrzeba zaawansowanych sprzętów. Dysponujemy maszynami do czyszczenia zasadniczego mechanicznego, a są to głównie myjki wysokociśnieniowe oraz wydajne talerze z myjkami spalinowymi. To niezwykle skuteczny sposób radzenia sobie z:

  • śladami po oponach,
  • zabrudzeniami pobudowlanymi i poremontowymi,
  • olejami silnikowymi,
  • mchem i porostami,
  • plamami po farbie i innych substancjach.

Jak wygląda czyszczenie kostki w naszym wykonaniu?

mycie kostki konstancin, otwock, góra kalwariaDoświadczenie, jakie posiadamy, a także nowoczesne wyposażenie naszej firmy sprzątającej, pozwala na profesjonalne mycie kostki z widocznymi rezultatami. Jeżeli zauważasz, że Twoja nieruchomość traci na estetyce przez zaniedbany podjazd, taras czy chodnik, wezwij nas. Zapewniamy czyszczenie kostki:

  • z użyciem myjek wysokociśnieniowych, które emitują mocny i skoncentrowany strumień wody,
  • z użyciem biodegradowalnych, bezpiecznych dla ludzi i środowiska środków myjących,
  • profesjonalnie, dokładnie, w krótkim czasie.

Zamów mycie kostki w Konstancinie, Otwocku i okolicach. To doskonały pomysł szczególnie wiosną, kiedy zależy Ci na przygotowaniu tarasu i ogrodu do letniego wypoczynku. Przyjedziemy na miejsce, ocenimy stan kostki brukowej i zaplanujemy najlepszy sposób jej doczyszczenia. Zapraszamy do udanej współpracy z profesjonalistami!

Copyright 2021
Realizacja – strony-piaseczno.pl